Hakkımızda

Sizin güvenliğiniz bizim işimiz, Göksu Sigorta yanınızda.

9

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz

20

Ödüllerimiz

Hakkımızda

1995 yılından bugüne sektörünün tüm branşlarında geniş bilgi ve deneyimiyle hizmet veren GÖKSU SİGORTA, bu hizmeti sağlarken odağı müşteri, sürdürülebilirliği, müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman tecrübesi uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz, rekabetçi ve hedefine en uygun bir şekilde sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, evcil hayvanlarla dost ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan GÖKSU SİGORTA, Ticari, Sınai işletmeler, Nakliyat sigortaları, Sağlık sigortaları, Kaza sigortaları, Konut sigortaları ve tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Sigortacılık sektöründeki gelişmeleri tam ve eksiksiz takip eden şirketimizin, müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip, alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm öz kaynakları kullanmaktadır. İlinde ve bölgesinde sayısız başarılara imza atmış olan GÖKSU SİGORTA, temsil ettiği şirketler tarafından bir çok ödüle layık görülmüştür.

Tecrübeli uzman personellerinin de deneyimlerini iş akış süreçlerine katarak hızlı ve zamanında müşterisine hizmet veren GÖKSU SİGORTA müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviye de tutmuş ve tutmayı da ilke edinmiştir.

Türkiye çapında Kurumsal Geniş bir müşteri portföyü olan GÖKSU SİGORTA sektörüne, müşterilerine değer veren Değer yaratan sigorta danışmanı olduğunu düşünmektedir.

ŞİRKET İSTATİSTİKLERİ

Başarımızı paylaşmaktan mutluluk duyarız

12

Anlaşmalı Sigorta Şirketi

40+

Kazanan Ödüller

10K+

Memnun Müşteriler

5000+

Ödenen Hasar Dosyaları

İhtiyaçlarınıza uygun sigorta çözümleri Göksu Sigorta'da

  • Güvenilir sigorta

    Göksu Sigorta'nın 30 yıla aşkın tecrübesiyle emin ellerdesiniz

  • Koruyucu Sigorta

    Can, mal ve sermayenizin güvencesi doğru teminat seçimlerimizle Göksu Sigorta

Trafik
Kasko
Dask
Seyahat
Sağlık
Kurumsal

Lütfen teklif almak istediğiniz konuyu seçiniz.